20 grudnia 2022 r.  zmarła nasza Parafianka Danuta Mikołajczyk, żyła 74 lata.

Była osobą bardzo religijną, kochała Pana Boga i kierowała się w życiu miłością bliźniego. Od ponad 30 lat trwała w modlitewnej Grupie Odnowy w Duchu Świętym i dzięki darom jakie od Pana Boga otrzymała posługiwała osobom potrzebującym pomocy, czy to materialnej czy duchowej. Można powiedzieć, że miała dar wynajdywania osób, które potrzebowały wsparcia. Czynnie udzielała się w pracach Parafialnego Zespołu Caritas. Była członkiem Żywego Różańca – zelatorką Róży, której patronem jest św. Józef. Trwała na modlitwie w grupie czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa. Wszelkie zadania podejmowała z dużym zaangażowaniem nie oczekując pochwały czy nagrody. To że może dla innych robić coś dobrego sprawiało Jej radość.

Od ponad 50 lat żyła w związku małżeńskim, była mamą dwóch córek i jednego wnuczka. Kochała swoją rodzinę i robiła wszystko aby byli szczęśliwi. Nawet wówczas kiedy  choroba Ją osłabiała starała się wspomagać córki i służyć, jak najlepiej, mężowi.

Danusiu podziwiam Cię, jesteś taka dobra, będę pamiętała o Tobie w modlitwie.  Dziękuję Panu Bogu, że mogłyśmy razem modlić się i pomagać bliźnim. Do zobaczenia…

Ania